Skupina 'F'

SKUPINA F
HVĚZDA - WAYNE ROONEY - MANCHESTER UNITED
Wayne je největší zbraň rudých ďáblů z divadla snů, dává spousty gólů a umí jim i zabraňovat což je důležité a užitečné pro klub, na něm leží velá zodpovědnost úspšchu

4:1

Ve skupině F se zrodily dva stejné výsledky, v každém zápase vyhrál jeden z týmů 2:1-  Ve Valenciii se radoval Manchester United a Maresille se doma úspěšně popraly s Anderlechtem. V obou zápasech toho bylo dost k vidění a přičemž oba vítězové měly pouze více štěstí v zakončení. Zatímco manchester a marseille daly gól tak jejich sokové oba tyčku v závěru zápasu. No ale to už je fotbal ale mi můžeme jen konstatovat že do dalších kol se v této skupině asi máme na co těšit !!!

2. kolo
Ve skupině F se podíváme na Old Trafford kde domácí Manchester s přehledem přehrál Marseille. Hned na začátku otevřel Rooney skóre a poté už se hrálo téměř jednostranně. Ještě na konci prvního poločasu trefil horní růžek hostující branky Carrick a bylo úplně jasno. V 80. minutě ještě Berbatov dovršil skóre
Manchester United 3:0 Marseille
Anderlecht v dalším utkání padl doma s Valencií
utkání bylo dlouho na bodu mrazu a ze unuděné diváky dostával do varu pouze občas Joaquin z Valencie. Tento hráč také rozhodl o třech bodech pro hosty. V 71. minutě se dostal po křídle do šance a nečekaně prostřelil domácího brankáře. Hosté potom daly na 2:0 a už se pouze čekalo na poslední hvizd sudího. Nakonec se dočkaly i domácí kteří snížily na konečných 1:2
Anderlecht Brussel 1:2 Valencia