Skupina 'D'

SKUPINA D
HVĚZDA
WESLEY SNEIDER - INTER MILÁN
Wesley je tahounem milánského výběru téměř v každém zápase a Inter na něj a jeho schopnosti bude určitě spoléhat v Lize mistrů kde se bez něj neobejde

3:1

Inted doma přivítal Francouzský lyon a bylo na co koukat, zápas nahoru dolu byl obrovsky vyrovnaný a také tak dopadl. Inter dlouho vedl 2:1 ale nakonec se povedlo Gamisovi poslat hlavou míč za bezmocného brankáře a vyrovnal na 2:2 což bylo rozhodně zasloužené
Ve skotsku ale byla celkem fotbalová nuda mezi Rangers a Sportingem. Hosté se ze začátku tlačily do koncovky ale nebylo jim to nic platné protože nedokázaly vstřelit další góly. I přes to to vypadalo že by si tři body odvést mohl. Rangers se opravdu na nic nezmohly. jediné co bylo z jejich strany k vidění byly dva rohové kopy, ale bohužel pro Sporting z jednoho udeřilo. V 80. minutě se postaral Novo o bod pro domácí

2. kolo
Ve skupině D se začínalo téměř od začátku protože první zápasy skončily remízou.
Inter milán cestoval do Portugalska na střetnutí se Sportingem. Utkání bylo vcelku dobré a oba kluby hrály atraktivní fotbal. Domácí Sporting začal skvěle a dostal se do dokonce i do vedení. Ve 12 minutě Liedson proměnil penaltu a zdálo se že se rodí překvapení. Opak byl ale pravdou, sporting dostal smutnou branku do šatny a poté už se vezl. Po další brance Ettoa a Milita to skončilo 1:3
Sporting Lisabon 1:3 Inter Milán
Ve francii se hrálo jednostranné utkání. Domácí lyon nedal Rangers žádnou šanci a v pohodě si došel pro vítězství 2:0 po brance Gomise a Bastose
Lyon 2:0 Glasgow Rangers