Skupina 'C'

SKUPINA C
HVĚZDA
FRANK LAMPARD - CHELSEA
Fran Lampard není největší síla Chelsea co se týče gólů a obrany ale je to duše celého klubu společně s kapitánem Terrym a leží na něm možná vůbec největší kámen úspěchu

2:2

Ve skupině c se vydala Chelsea za vítězstvím výhrou 4:1 v Aténách nad Panathinajkosem. Blues měly celý zápas pod jasnou kontrolou a už na začátku bylo jasné kdo si odveze body. Drogba a Lampard se postaraly a rychlí konec nadějí domácích a poté už se jen dohrávalo.
Sevilla doma přivítala Bordeaux a na jejich stadionu se slavilo. Domácí téměř nic hostům nedovolily, pouze a to hned na začátku měl velkou šanci Plašil ale odmítl dát gól a tak ho dostal. Kanoute se postaral o obě branky domácích a i na pohodlném vítězství 2:0

2. kolo
Ve druhém kole byla skupina C jedna z nejméně atraktivních co se týče kvality utkání.
Chelsea doma přivítala Sevillu a kdo by čekal strhující souboj tak se plete. Domácí si udělaly velice rychle náskok 3:0 a poté už nic nepředvedly. Hosté se snažily protlačit soupeřovu těsnou obranu ale moc se jim to nedařilo. Jedinou přesnou střelu dal Kanoute pět minut před koncem ale na nic víc se Sevilla nezmohla
Chelsea 3:1 Sevilla
Další utkání bylo ještě horší. Bordeaux se doma střetlo s paathinaikosem a byla to pravá fotbalová nuda. Jedinou branku utkání zaznamenal Gouffran a poté se už nestalo vůbec nic.
Bordeaux 1:0 Panathinaikos

3. kolo
Ve třetím kole se dostala chelsea na dostřel postupu když si poradila s Bordeaux a udělala si na prvním místě čtyřbodový náskok na druhou Sevillu. V Bordeaux se odehrálo jedno z nejlepších utkání tohoto kola když domácí zásluhou Plašila šli rychle do vedení. Ještě do poločasu stihla chelsea vyrovnat. V 60 minutě přišla pro hosty další rána. Po nepříjemném zákroku musel odstoupit Terry a hned to bylo znát. Bordeaux se dostalo do dalšího vedení a už si mohlo chystat oslevné písně. To by ale v Chelsea nemohl být Drogba a Lampard. Během sedmi minut to bylo totiž 2:4 a bylo o zápase.
Bordeaux 2:4 Chelsea
V dalším utkání si doma panathinaikos připsal první bod do tabulky za remízu v nudném zápase proti seville. Jediné co se dá vytyčit z té nudy je nádherná střela cca ze třiceti metrů kterou dal Cisse na 1:1
Panathinikos 1:1 Sevilla