Skupina 'B'

SKUPINA B
HVĚZDA
CRISTIANO RONALDO - REAL MADRID
Tento bombardér z Madridu bude nejdůležitější postavou bílého baletu v cestě za vysněným triumfem v Lize mistrů

2:0

Real Madrid začal svou pouť za snem v Portugalsku na Estadio de Dragao. Domácí dlouho vypadaly jako ideální hostitel na prví zápas ve skupině, když to bylo po půlce 0:3 ale poté přišel velký nástup modrobílých portugalců. Už v 64. minutě snížil Falcao na 2:3 a dlouho to vypadalo na to že porto vyrovná, ale opak se stal skutečností v době největšího závaru porta utekla dvojice Kaká a Higuain a po křižné nahrávce od brazilského kouzelníka už nebyl pro argentince ve službách Real zavěsit míč do brány Porto 2:4 Real
V turecku byla celkem nuda, po rychlé brance domácích přišlo ještě rychlejší vyrovnání a poté už se téměř nic nedělo. Po nudném zápase tedy 1:1

2. kolo
Ve druhém kole začneme na Weserstadionu v Brémách kam přijelo porto. V celkem zajímavém utkání bylo na co koukat, po rychlé brance domácích se dostalo porto do tlaku ze kterého vytěžilo Falcaem vyrovnání. Po přestávce se hrál opět otevřený fotbal a zase se prosadila obě mužstva. V 72. minutě dal Pizzaro na 2:1 pro domácí ale dlouho jim to nevydrželo po osmi minutách se radovalo porto když Hulk proměnil penaltu.
Werder Brémy 2:2 FC Porto
Ve druhém utkání už cestujeme na slavné Santiago Bernabeu do madridu. Domácí bílí balet doma přivítal outsidera z Istambulu a také to tak vypadalo. Galacticos předváděly parádní fotbal ve velkém tempu a hosté byly bez šance. Branky padaly cca po dvaceti minutách a nakonec real skončil na čísle 4
Real Madrid 4:0 Fenerbachce Istambul

3. kolo
Ve třetím kole nečekaně ztratil Real Madrid na domácím hřišti s Werderem, utkání bylo až do nějaké 60. minuty nudné a pomalé ale pak začalo velkolepé představení když během třinácti minut padly čtyři branky a nakonec tedy remíza 2:2 brémy dokonce vedly 2:1 a už to vypadalo že si odvezou všechny tři body ale nakonec se tak nestalo protože v 76. minutě prostřelil hostujícího golmana Nasri
Real Madrid 2:2 Werder Brémy
Ve druhém utkání přivítalo Porto doma Fenerbachce a bylo na co koukat. Domácí měly téměř osmdesát minut tlak ze kterého vytěžily vedení 3:0 a na konci pouze alex z týmu hostů snížil na konečných 3:1
FC Porto 3:1 Fenerbachce Istambul

Shrnutí 4-6 kolo
V pokračování skupiny si suverénní Real Madrid zajistil jasně postup se ziskem 16 bodů. Ale mezi třemi dalšími soupeři se rozpoutal obrovský boj o postup do další fáze této soutěže. Porto hodně ztratilo když prohrálo na hřišti Fenerbahce a ještě ke všemu ho tím vrátily do hry o postup. Brémy se dlouho držely na postupu a v posledním kole se mělo vše rozhodnout, S tím že real madrid doma porazí fenerbachce a tak se vše rozhodne na Estadio da Dragao ve vzájemném utkání. Ze začátku to vypadalo na remízu která by dál poslala Brémy ale vše bylo jinak. V 82. minutě se portu povedla parádní kombinace na jejímž konci byl Falcao a bylo to 1:0 Brémy poté spustily zoufalý tlak na vyrovnání ale nezdařilo se. Po asi největší šanci kterou měl pizzaro se dostal do proti útoku kat falcao a dal svému soupeři konečné K.O.